Predaj zábavných automatov a biliardových stolov

Tri dôvody

prečo nakupovať u nás

Iba kvalitné a overené prístroje

Predávame rokmi aj zákazníkmi overené značky. Prístroje sú vhodné na komerčné aj nekomerčné použitie a do rôznych typov prevádzok – hotely, penzióny, herne, puby.

Okrem predaja aj servisovanie

Aj po skončení záruky sa môžete na nás obrátiť so servisnými otázkami, vymeníme vám biliardové plátno, zoženieme náhradné diely či potrebné príslušenstvo.

Najprv prenájom, potom kúpa

Ak si nie ste istí návratnosťou kúpy zábavného automatu, prenajmeme vám ho. Keď sa vám prístroj osvedčí, môžete si ho odkúpiť sa zvýhodnenú cenu.

#dobrá rada pred kúpou

Kupujete zábavný automat?

Väčšina zákazníkov má jasnú predstavu o tom, aký zábavný automat by do svojej prevádzky chcela zakúpiť. Ak však patríte k tým, ktorí túto predstavu nemajú, alebo s výberom váhate, poradíme vám, na čo pri výbere hracieho prístroja treba myslieť.

Akí zákazníci ku mne chodia?

V prípade, že kupujete herný prístroj do hotela alebo do penziónu, zvážte, ktorá skupina vašich zákazníkov bude prístroj používať (rodiny s deťmi, dospelí, seniori, športovci). V prípade pubov, pohostinstiev alebo reštaurácií sa zamerajte na vekovú kategóriu, pre ktorú automat hľadáte. Keďže máme bohaté skúsenosti, radi vám povieme názor na váš výber, prípadne vám s výberom pomôžeme.

Aký priestor mám k dispozícii?

Ak ste si hrací prístroj už vybrali, premyslite si, či sa do danej miestnosti zmestí, či je možné vyniesť ho napríklad na poschodie (v prípade biliardového stola je to veľmi dôležitá informácia). Myslite aj na to, či bude k dispozícii výťah, schodisko, chodba a ako široké sú tieto priestory. My sa na tieto otázky zákazníkov pýtame už pri objednávke, pretože im chceme poskytnúť bezpečný prevoz aj montáž prístroja.

Prístroj môže vydávať hluk

Nevýherný hrací prístroj nemusí mať bezhlučnú prevádzku. „Hlučnejšie typy“ automatov neodporúčame umiestňovať do otvorených priestorov, ktoré slúžia napríklad na stravovanie. Zvuk automatu by mohol hostí rušiť pri konverzácii. V našej ponuke nájdete elektronické prístroje, aj tie, ktorých prevádzková hlučnosť umožňuje použitie napríklad v domácnostiach.

#ďalšie naše služby

Váhate medzi kúpou a prenájmom?

Top hracie prístroje z našej ponuky

Ešte ste sa nerozhodli?