Prenájom zábavných automatov a biliardových stolov

Deväť dôvodov

prečo s nami spolupracovať

Prenajímame po celom Slovensku

Sídlime v Považskej Bystrici, no hrací prístroj vám dovezieme kdekoľvek v rámci Slovenska. Nerobí nám problém cestovať za vami aj do vzdialenejších miest.

Na požiadavky
reagujeme rýchlo

Prenájom, dovoz a inštaláciu hracích prístrojov zrealizujeme do týždňa od požiadavky. Snažíme sa vyhovieť aj špeciálnym požiadavkám na vzhľad či značku zábavného automatu.

Výhodné podmienky prenájmu

Percento vášho zárobku sa od úvodného nastavenia môže zmeniť. Zvýšime ho, ak uvidíme, že vám hracie prístroje dobre fungujú a sú u vás obľúbené. Inkasujeme každý mesiac.

Servis počas prenájmu zadarmo

Pri poruche počas prenájmu prídeme do 24 hodín. Chybu opravíme, za servis neplatíte. Výnimku tvorí úmyselné poškodenie, napr. zo strany zákazníka. Nefunkčný prístroj odvezieme na naše náklady.

Zmena prístroja
počas prenájmu

Aj zábavné automaty podliehajú trendom. Ak sa vám zdá, že vám prístroj nezarába dobre alebo zarába málo, vymeníme ho za iný. S výberom vhodného zábavného automatu vám poradíme.

Prenájom na oslavy, firemné akcie

Hracie prístroje prenajímame na oslavy, firemné akcie, víkendové podujatia. Cena sa dohaduje individuálne, je vždy s dovozom a odvozom. Na prístroji nastavujeme režim „free play“.

Poradíme vám, podporíme vás

Poradíme vám s výberom prístroja, podporíme jeho uvedenie do prevádzky napríklad turnajom. Pomôžeme vám s organizáciou turnaja, venujeme ceny pre víťazov.

Možnosť odkúpenia prístroja

Ste s daným herným prístrojom spokojní? Priniesol vám zábavu, aj vyššie tržby? V prípade záujmu si ho môžete odkúpiť za zvýhodnenú cenu a prenájom ukončiť.

Krátkodobý alebo
letný prenájom

Privezieme zábavu na vaše kúpaliská, do aquaparkov alebo na vaše terasy počas leta. Zabezpečíme dovoz a odvoz prístroja, ponúkame vodeodolné varianty.

#dobrá rada

Ako uviesť nový zábavný automat do života prevádzky?

Ak ste v prevádzke ešte zábavný automat alebo prístroj nemali, je dobré myslieť na to, ako ho uvediete do života. Zložiť ho niekde v herni nestačí. Ak vám má zarábať, treba vašich zákazníkov motivovať a dať im o novej možnosti trávenia času u vás vedieť.

Podporte hrací prístroj akciou

Nevýherný hrací prístroj prináša veľa zábavy, ale zákazník si za ňu musí priplatiť. Spríjemnite mu hru na nevýhernom prístroji lákavým bonusom – hrou zadarmo nad určitý počet hier, prípadne nápojom/jedlom v cene pri stanovenom počte hier. Skupinám hráčov, ktoré sa k vám pravidelne vracajú a hrajú dlhší čas, môžete na konci roka dať milý darčekový predmet.

Usporiadajte turnaj

Nemusí to byť turnaj profesionálov, môže ísť o zápas medzi amatérmi a nadšencami. Na tieto súťaže sú vhodné najmä šípky alebo stolný futbal. Podporte turnaj akciovými cenami na nápoje či jedlo v bare/bistre, aby mali účastníci veselé a spokojné publikum. Nezabudnite na zaujímavé ceny v podobe praktických darčekov, alebo poukážky na jedlo či pitie vo vašej prevádzke.

Poraďte sa s nami, podporíme vás!

Ak neviete ako spropagovať nový automat vo vašej prevádzke, obráťte sa na nás. Chceme, aby sa u vás ľudia dobre bavili. V rámci prenájmu vieme ponúknuť aj podporu vo forme usporiadania turnaja (tvorba plagátov, prípadne oslovenie účastníkov) alebo vo forme darčekov pre víťazov (medaila, trofej, darček a pod.).

#Ďalšie naše služby

Váhate medzi
prenájmom a kúpou?

Top hracie prístroje z našej ponuky

Ešte ste sa nerozhodli?