S čím vám pomôžeme?

Predaj a prenájom zábavných nevýherných automatov.

#predaj zábavných automatov

Hľadám spoľahlivý e- shop, chcem si kúpiť hrací prístroj

Našli ste správnu stránku! V našom e-shope www.dartex.sk nájdete široký výber overených hracích prístrojov, biliardových stolov a príslušenstva pre biliard, stolný futbal, hokej, šípky či stolný tenis. Predávame hracie prístroje na komerčné, aj nekomerčné použitie, elektronické aj tie, ktoré majú tichý chod a môžete ich mať pokojne doma. V ponuke nájdete tiež zábavné automaty pre hranie profesionálnej ligy.
Predaj a prenájom stolného futbalu a zábavných automatov.

#prenájom zábavných automatov

Chceli by sme si prenajať zábavný automat do našej prevádzky

Ak potrebujte do prevádzky nevýherný hrací prístroj, zvážte možnosť prenájmu. Prenájom u nás znamená žiadne starosti so servisom, s dovozom, či s odvozom prístroja. Poradíme vám s výberom, dovezieme prístroj, nainštalujeme ho a povieme vám ako ho správne používať. Servis v prípade náhlej poruchy prenajatého automatu (napríklad zo strany vašich zákazníkov) odstránime do 24 hodín. Ponúkame krátkodobý aj dlhodobý prenájom a tiež prenájom viacerých automatov do jednej prevádzky/herne. Zábavné automaty prenajímame aj na párty, oslavy či firemné podujatia.
Servis, oprava a výroba biliardových stolov na mieru.

#servis zábavných automatov

Zábavný automat nám nefunguje, biliardový stôl potrebuje opravu

Servisovanie nevýherných automatov ponúkame ako bezplatnú službu klientom, ktorí majú v prenájme naše zábavné automaty. Ak ste si u nás kupovali hrací prístroj alebo biliard, môžete sa na nás obrátiť ako so záručným, tak s pozáručným servisom. Snažíme sa však pomôcť všetkým, ktorí nás oslovia s prosbou o pomoc pri servisovaní ich automatu, prípade pri oprave biliardového stola. A to aj v prípade, že si automat alebo biliard nekúpili u nás. Stačí nám zavolať a spýtať sa, či vieme vzniknutý problém odstrániť.
Servis, oprava a výroba biliardových stolov na mieru.

#výroba biliardových stolov

Hľadáme výrobcu kvalitných biliardových stolov

V našej ponuke nájdete dva typy biliardových stolov, ktoré je možné už počas výroby prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám. Môžete si zvoliť farbu dreva, zaoblenie hrán, tvar nôh stola. Výroba biliardových stolov poteší najmä tých, ktorí si chcú biliardový stôl nechať nainštalovať v domácnosti a radi by ho zladili s nábytkom či štýlom, ktorý v ich interiéri prevažuje.

Máte otázky?

Radi odpovieme